Notebook do biura dla każdej dobrej firmy.

Gdy sprzęt się starzeje to po prostu trzeba ponieść koszty, by zachować nie tylko szybkość pracy, ale również i bezpieczeństwo gwarantowane przez najnowsze systemy operacyjne

fot. lenovo.com

Wymiana sprzętu komputerowego w pracy to konieczność. Korzystanie z ofert sklepów internetowych jest oczywiście najlepszym udogodnieniem szczególnie, gdy istnieje możliwość porównania cen w różnych sklepach za pośrednictwem tylko jednej witryny. Gdy sprzęt się starzeje to po prostu trzeba ponieść koszty, by zachować nie tylko szybkość pracy, ale również i bezpieczeństwo gwarantowane przez najnowsze systemy operacyjne. Przeinwestowanie to jednak częsta przyczyna problemów z finansami, dlatego też nie warto rzucać się na głęboką wodę tylko z rozwagą wybrać najlepszy sprzęt dla siebie i swoich współpracowników.

Notebook który potrafi

Idąc przykładem Lenovo ThinkPad E570 warto wspomnieć o jego doskonałych udogodnieniach, które przydadzą się zarówno za biurkiem jak i w zaciszu domowym, w pracy po godzinach i przy ulubionych ekranizacjach kinowych. Najnowsze procesory Intel oraz 15,6 calowa matryca pozwalają na korzystanie w pełni z jego niezwykłej funkcjonalności oraz szybkości operacyjnej. Takich notebooków trzeba szukać ze świeczką, gdyż Lenovo postawiło poprzeczkę naprawdę wysoko, a przystępna cena pozwala wielu przedsiębiorcom na wybór tego rozwiązania.

Filmy w jakości Full HD

Dodatkowej atrakcji z pewnością zapewni możliwość oglądania swoich ulubionych filmów w jakości Full HD, w którą można uzbroić swojego notebooka, by po godzinach był narzędziem do doskonałego relaksu w gronie przyjaciół lub przy romantycznym filmie z ukochaną. Warto nieco więcej zainwestować, by sprzęt sprawdził się także podczas dłuższego wypadu poza miasto zamiast tylko zbierać kurz w zamkniętym przez weekend budynku biurowca.

Firma, która dba o swoich pracowników

Zapewnienie doskonałej rozrywki dla swoich podopiecznych to także element, który pozwoli na zwiększenie wydajności w pracy. Nie tylko aktywność fizyczna jest motorem napędowym, który pobudza do działania, ale także dobry wypoczynek w doborowym towarzystwie i przy odpowiednio dobranym sprzęcie, takim jak Lenovo ThinkPad E570, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wypoczęty pracownik lepiej sprawdza się w swoich zadaniach niż przemęczony i wycieńczony brakiem dobrego odpoczynku.