Większe laptopy do zadań biurowych o równie doskonałej mobilności

Wielkość matrycy często przeważa nad mobilnością sprzętu komputerowego, jakimi są laptopy. Niektóre z propozycji pokazują jednak, że nawet przy nieco większej wadze, jak i przekątnej ekranu możliwe jest zachowanie doskonałej przenośności sprzętu, który powinien sprawdzić się zarówno stacjonarnie, na biurku w zakładzie pracy, jak i w delegacjach, gdy trzeba często przemieszczać się z miejsca na miejsce. Laptopy biurowe do specjalnych zadań, które świetnie spisują się w każdych warunkach można przedstawić na przykładzie HP ProBook 470 o przekątnej ekranu równej 17,3 cala.

Doskonały osprzęt możliwy do montażu w większych propozycjach

Większe propozycje są często bardziej wyposażone w najnowsze nowinki technologiczne i o wiele bardziej wydajne o ich nieco mniejszych kompanów. Cieszą się oczywiście zwiększoną popularnością, jednak za dobre wyposażenie trzeba niestety więcej zapłacić. Tak wcale nie jest w przypadku HP ProBook 470, którego cena jest znacznie niższa od ultrabooków i bardziej mobilnych wersji od producenta HP. W czym tkwi haczyk? Wartość tego projektu jest znaczna, choć inwestycja niewielka, a biurowy laptop sprawdza się jak marzenie. Niestety większość takich propozycji jest pozbawiona pewnych udogodnień, jak na przykład dotykowy ekran czy jakość Full HD, ale można to sobie wyrównać doskonałą wydajnością, dzięki której praca przy takiego typu laptopie jest czystą przyjemnością.

Większe propozycje dużo łatwiej uzbroić w dodatkowe komponenty

Łatwiejszym jest dodanie kilku elementów do większego modelu, czego można dokonać w wielu sklepach wybierając jedną z dostępnych opcji. Finansowanie takich zakupów jest nieco bardziej kosztowne, ale warto czasem trochę zaszaleć i być pewnym, że sprzęt nie zawiedzie po roku, czy nawet przed terminem przydatności. Ta druga opcja wydaje się lepsza dla kupującego, gdy jego komputer jest jeszcze na gwarancji, ale możliwość utraty danych to trudny orzech do przełknięcia. Wartość dodatkowych ubezpieczeń i dłuższych gwarancji, które pozwolą na kompleksową obsługę w przypadku jakiejkolwiek awarii jest zatem bardzo cenna i warta rozważenia.