Efektywny notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8  to jakość i cena

Komputer marki Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8 (więcej tutaj) jest urządzeniem dobrej jakości. Klienci wybierają go często jako komputer do firmy. Jest to ósma generacja takich komputerów. Komputer ma doskonałe zasilanie akumulatorowe. Oferowane jest wsparcie dla ekranów 4K z HDR Dolby Vision. Głośniki obsługują format Dolby Atmos. Lenovo ma certyfikat militarny, czyli jest odporny na bardzo wysokie oraz bardzo niskie temperatury. Wysoka wilgotność także nie zaszkodzi takiemu urządzeniu. Ultrabook posiada także procesor Intela z serii Cormet Lake-U. 

Parametry techniczne doskonałego ultrabooka to podstawa

Obecnie sprzęt ma nośnik SSD PCLE x4 Gen 3, a jego pojemność wynosi 2 TBObecnie sprzęt ma nośnik SSD PCLE x4 Gen 3, a jego pojemność wynosi 2 TB. Ekran typu Low Power IPS jest bardzo dobry. Komputer na baterii pracuje maksymalnie 18 godzin. Przekątna ekranu to 14 cali oraz rozdzielczość Full HD. Jasność wynosi maksymalnie 400 nitów. Panel Full HD ma dodatkowy filtr prywatyzujący oraz jasność aż do 500 nitów. Jest to bardzo zgrabny oraz lekki ultrabook. Na pewno warto mieć taki komputer jako urządzenie do firmy. Sprzęt ma wysoką jakość oraz jest ultramobilny. Dlatego menedżerowie firm chętnie korzystają z tego komputera podczas wszelkich służbowych wyjazdów. Doskonała jakość takiego komputera to podstawa, bez niego bynajmniej nie da się żyć oraz funkcjonować.

Warto skorzystać z tego komputera i spokojnie użytkować go przez wiele lat. Jakość w dobrej cenie na pewno jest znacząca. Klientom spodobają się bardzo te lekkie oraz wyjątkowe komputery. 

Zdecydowanie warto korzystać z takiego ultrabooka, bo to dobra jakość i dobra cena. Sprzęt można użytkować w biurze lub poza nim. Taki komputer to jakość, dobra cena i zadowolenie każdego klienta. Na pewno warto mieć taki komputer w swoich zasobach, bo jest to urządzenie dla klientów najbardziej wymagających i szukających ciekawych rozwiązań. Na pewno niejedna osoba pokocha ten komputer i będzie nim zachwycona. Jakość w dobrej cenie stała się ważna, a firma Lenovo o taką jakość zabiega, jest z niej znana.

Biznes zdjęcie utworzone przez rawpixel.com - pl.freepik.com