Notebook dla ceniących sobie czas

Optymalizując czas

Praca w branży biznesowej nie należy do najłatwiejszych. Często wiąże się ona z poświęceniem jej ponadprogramowego czasu. Nie przechodzi to bez echa, nikomu nie trzeba mówić, że im więcej wkłada się w coś serca, tym większe osiąga się potem zyski. Wyjazdy służbowe są nieodłącznym elementem pracy w biznesie. Warto pomyśleć o tym jak zoptymalizować swoją pracę tak, by była ona jeszcze bardziej efektywniejsza, szczególnie kiedy czeka nas długa podróż. Bycie produktywnym to maksymalne wykorzystanie czasu, który ma się do dyspozycji. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiednie do tego narzędzia. Marka Dell stworzyła sprzęt specjalnie dla pracujących w podróży. Jest nim notebook Dell Latitude 7200 2-in-1: urządzenie łączące ze sobą funkcje laptopa i tabletu (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4481,laptopy-dell-latitude-latitude-7200-2-in-1.html). 

Wygoda i wydajność

Sprzęt wyposażony jest w funkcję Modern Standby, dzięki czemu, we współpracy z czterordzeniowym procesorem Intel Core i5 umożliwia szybkie wznowienie pracy zaraz po wybudzeniu z hibernacji (więcej: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i5-processors.html). Adaptacyjna wydajność cieplna pozwoli na szybką pracę przy niskich temperaturach poprzez dostosowywanie szybkości działania oraz wykrywanie trybu użytkowania. Niewielkie rozmiary (ekran o przekątnej 12,3″) pozwoli zmieścić urządzenie w niemal każdym miejscu, a korpus ze stopu aluminium i magnezu zapewni jego wytrzymałość. Wyświetlacz w technologii IPS dostosowuje swoją jasność do natężenia światła panującego podczas pracy oraz umożliwia spoglądanie na niego z szerokich kątów. Możliwość odłączenia klawiatury od ekranu pozwala na zmniejszenie wagi sprzętu przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów pracy w trybie tabletu. W trosce o ochronę danych i poufnych informacji, producenci stworzyli dodatkowe zabezpieczenie w postaci czytnika linii papilarnych.

W biznesie często każda minuta jest cenna. Mowa tu zarówno o pracy podczas podróży jak i o byciu ‚w pogotowiu’, na wypadek gdyby należało podjąć się jakiejś szybkiej akcji. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką sprzęt, który nie zawiedzie i umożliwi nam wykonanie swojej pracy z każdego miejsca na ziemi.

 

Obraz z dell.com