Lenovo ThinkPad L450 – dobry sprzęt biznesowy w dobrej cenie

Szukając dobrego laptopa biznesowego nie sposób nie przejrzeć tego co znajduje się w ofercie marki Lenovo a dokładniej w serii ThinkPad

for. lenovo.com

Szukając dobrego laptopa biznesowego nie sposób nie przejrzeć tego co znajduje się w ofercie marki Lenovo a dokładniej w serii ThinkPad. Większość komputerów jest jednak stosunkowo drogich a co za tym idzie niedostępnych dla przeciętnego użytkownika. Inaczej jest jednak przy modelu Lenovo ThinkPad L450, który dostępny jest w stosunkowo atrakcyjnej cenie przez co może sobie na niego pozwolić większość osób.

Więcej miejsca na Twoje dane i większa wydajność

W biznesie szczególnie istotne jest przechowywanie dużej liczby różnego rodzaju danych. Lenovo doskonale o tym wie i dlatego oddaje do dyspozycji użytkownika dysk o pojemności aż 500 GB. W zupełności wystarczy on do przechowania wszystkich najważniejszych danych. Podobnie jest z wydajnością. Tylko szybki procesor i duża ilość pamięci RAM pozwoli na uruchomienie wszystkich najważniejszych aplikacji i komfortowe korzystanie z komputera. Dlatego też w komputerze znaleźć można procesor Intel Core i3 piątej generacji, taktowany zegarem 2.0 GHz. Wspomagany jest on przez 4 GB pamięci RAM.

Mobilność na najwyższym poziomie

Dzięki ekranowi o przekątnej 14″ laptop jest lekki oraz bardzo mobilny. Waży niecałe dwa kilogramy, a więc po wsadzeniu go do torby odczucie dodatkowej wagi jest praktycznie niemożliwe. Posiada on również kartę WiFi pozwalające na połączenie się z siecią bezprzewodową w praktycznie każdym miejscu na ziemi.

Podsumowanie

Sprzęt ten jest więc zdecydowanie warty zainteresowania choć stosunek ceny do jakości nie stoi na najwyższym poziomie. Mimo tego ThinkPad L450 bez problemu powinien zaspokoić wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników oczekujących od tego typu urządzenia czegoś zdecydowanie więcej.