Laptop do pracy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób zarabiać pieniądze przez Internet? A może pragniesz zbudować swoją markę z wykorzystaniem potęgi medium XXI wieku? Jeżeli nie jesteś pewien czy przez Internet można zarabiać pieniądze, to usiądź wygodnie i przeczytaj artykuł, w którym opisuje wykorzystanie niezwykłego laptopa marki Dell do zarobku.

W jaki sposób zarabiam przez Internet?

W obecnych czasach to zlecenia poszukują osób, które mogą je wykonać, a nie odwrotnie - w ogromnym skrócie jestem osobą, która stale wyszukuje internetowych zleceń bądź możliwości do zdobycia funduszy na swoje marzenia, jakim jest podróż motocyklem od Hiszpanii do najdalszych zakątków AzjiW obecnych czasach to zlecenia poszukują osób, które mogą je wykonać, a nie odwrotnie – w ogromnym skrócie jestem osobą, która stale wyszukuje internetowych zleceń bądź możliwości do zdobycia funduszy na swoje marzenia, jakim jest podróż motocyklem od Hiszpanii do najdalszych zakątków Azji. W swojej dorywczej pracy wykorzystuje wiele elementów, lecz najważniejszym z nich jest wydajny komputer, dzięki któremu mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie.

Niestety, mój dotychczasowy laptop uległ awarii, przez co musiałem o kilka miesięcy przesunąć swoją wyprawę by móc zakupić nowego laptopa do pracy. Sprzedawca polecił mi niezwykłego laptopa, jakim jest Dell Latitude 5300, który wydawał się być najlepszym kompromisem pomiędzy ceną a wydajnością (www.kuzniewski.pl).

Jaki system jest w moim laptopie

W swojej pracy uwielbiam dostosowanie każdej rzeczy pod swoje upodobania. Taką możliwość daje mi system operacyjny Ubuntu, który jest fabrycznie zainstalowany i skonfigurowany przez producenta, dzięki czemu byłem w stanie korzystać z laptopa po powrocie do domu.

Sama konfiguracja to nie wszystko

Niezwykłym zaskoczeniem była konfiguracja laptopa, która została mi polecona.

W swojej maszynie posiadam niezwykle szybki procesor Intela i5 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core/i5-processors.html), który w połączeniu z 8 Gigabajtów Ramu i 256 Gigabajtów na szybkim dysku SSD sprawia, iż nawet najbardziej wymagające aplikacje nie stanowią poważnego problemu. Połączenie ekranu w trybie FullHD z niezwykle żywymi kolorami sprawia, iż długa praca z laptopem nie jestem męcząca dla oczu.

Dodatkowym zaskoczeniem jest opcja ExpressCharge, z której niezwykle często zdarzyło mi się korzystać. Dzięki tej opcji w niezwykle szybki sposób jesteśmy w stanie naładować swój laptop do poziomu 80%, jednakże jestem tradycjonalistą i wolę zaczekać aż na laptopie wyświetli się magiczna liczba 100%.

Obraz Sachu sanjayan z Pixabay