Fujitsu LifeBook S935 najwyższej jakości sprzętem komputerowy

W odpowiedzi na wciąż rosnące potrzeby współczesnego społeczeństwa oraz wymagania stawiane branży komputerowej lider wśród znanych i cenionych marek, firma Fuijitsu zaproponowała funkcjonalne urządzenie, które dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań łączy ze sobą najwyższej, jakości laptop biznesowy z tak cieszącym się popularnością tabletem

fot. fujitsu.com

W odpowiedzi na wciąż rosnące potrzeby współczesnego społeczeństwa oraz wymagania stawiane branży komputerowej lider wśród znanych i cenionych marek, firma Fuijitsu zaproponowała funkcjonalne urządzenie, które dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań łączy ze sobą najwyższej, jakości laptop biznesowy z tak cieszącym się popularnością tabletem. 

Uniwersalne urządzenie pełniące rolę zarówno laptopa jak i tabletu, jakim jest Fujitsu LifeBook S935 o wymiarach przekątnej ekranu 13,3 cala i wadze 1,6 kilograma dzięki zastosowani nowatorskich rozwiązań doskonale sprawdza się w codziennej pracy, dzięki czemu znalazło się w grupie laptopów dedykowanych do obsługi aplikacji biznesowych. Smukłego kształtu a przede wszystkim wytrzymała obudowa wykonana z najwyższej jakości aluminium, obrotowy ekran dotykowy, korporacyjna klasa zabezpieczeń danych i wreszcie bardzo duża wydajność oraz moc urządzenia to spełnienie wymogów, które gwarantują dopasowanie się laptopa Fujitsu LifeBook S935 do ciągle zmieniających się warunkach dynamicznej pracy w biznesie.

Wydajność laptopów Fujitsu

O wydajności Fujitsu LifeBook S935 tak ważnej w przypadku codziennego zastawania w pracy zadecydowało wyposażenie urządzenia w czwartej generacji procesor Intel Core i7. Uniwersalny ultrabook posiada nowoczesnej klasy dysk SSD, dzięki któremu znacznie skraca się oczekiwania na uruchomienie systemu i otwarcie niezbędnych do pracy użytkownika aplikacji. Za najwyższej jakości grafikę w Fujitsu LifeBook S935 odpowiada zintegrowany układ Intel HD Graphics 5500.

Ponieważ Fujitsu LifeBook S935 jest urządzeniem dedykowanym do pracy w biznesie jego mobilność dzięki zastosowaniu dobrze przemyślanych przez producenta rozwiązań gwarantuje możliwość łączności bezprzewodowej w każdym momencie bez względu na miejsce wykorzystywania. Urządzenie zostało wyposażone do wyboru w moduł 4G/LTE bądź 3G/UMTS, WLAN oraz Bluetooth. Posiada również specjalne czujniki wstrząsów, które są sprawdzonym sposobem na skuteczną ochronę dysku twardego.

Ze względu na to, że Fujitsu LifeBook S935 jest urządzeniem klasy biznesowej producent należycie zadbał o ochronę danych i nieautoryzowany dostęp do nich. Zabezpieczenie laptopa nie ogranicza się jedynie do szyfrowania dysków przy zastosowaniu technologii OPAL. W urządzeniu wykorzystany został dodatkowo czytnik kart SamartCard oraz czytnik linii papilarnych.

O uniwersalności Fujitsu LifeBook S935 w dużej mierze decyduje zastosowanie obracanego ekranu oraz podwójnego digitizera pozwalającego na wprowadzanie danych poprzesz dotyk palcem bądź rysikiem oraz przy użyciu klasycznej klawiatury.