Acer Predator – dla najbardziej wymagających

Acer Predator to jeden z tych komputerów dla graczy, który już na pierwszy rzut oka daje do zrozumienia, że pod jego obudową znajdują się niesamowicie wydajne podzespoły. Komputer posiada bardzo agresywny wygląd oraz obudowę w kolorach czarnym i czerwonym, która nadaje mu dodatkowego charakteru.

Przygotowany dla graczy

Predator komputer dla mobilnego gracza

fot. Acer.com

Acer Predator jako jeden z nielicznych w całości przystosowany jest do potrzeb graczy. Klawiatura jest oczywiście podświetlana, co umożliwia zabawę w nocy. Dodatkowo dostępny jest na niej specjalny przycisk, który pozwala na zablokowanie touchpada oraz przycisku Windows. Producent zamontował również panel Predator Sense, dzięki któremu możliwe jest zaprogramowanie 15 makr pomagających w rozgrywce. Model Predator 15 posiada system audio z dwoma głośnikami i jednym subwooferem, natomiast jego większy brat posiada cztery głośniki i dwa subwoofery. Ze względu na wydajne podzespoły producent pomyślał również o wydajnym układzie chłodzenia. System ten wspomagany jest przez kilka układów, które ułatwiają odprowadzanie ciepła oraz usuwanie kurzu z wnętrza laptopa.

Jakie gry da się uruchomić na Acer Predator?

Ze względu na ogromną wydajność tego komputera umożliwia on uruchomienie praktycznie wszystkich najnowszych tytułów. Acer Predator poradzi sobie z grami takimi jak Battlefield 4, Wiedźmin 3 czy GTA V. Dodatkowo wszystkie te produkcje uruchomimy na najwyższych ustawieniach graficznych i uzyskamy bardzo płynną rozgrywkę. Komfort grania na tym sprzęcie jest więc niesamowicie wysoki.